Szkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej

16 października odbył się w naszej szkole Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych. Zwycięzcy będą reprezentować szkołę podczas XIII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej pn. „Przejdą lata i wieki przeminą, pozostaną ślady dawnych dni…”. Organizatorem tego konkursu jest  Dolnośląski Kurator  Oświaty we współpracy z Młodzieżowymi Domami Kultury województwa dolnośląskiego, a celem tego konkursu  jest wspieranie postaw patriotycznych uczniów i propagowanie treści patriotycznych, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa w związku z przypadającą na rok 2019, 80. rocznicą Wybuchu II Wojny Światowej oraz popularyzowanie i wspieranie muzycznych talentów uczniów.  Naszą szkołę będzie reprezentował zespół w składzie: Barbara Stańczyk, Karolina Matelska i Anna Majewska z klasy 4a. Życzymy sukcesów!