Za nami Dni Otwarte

W sobotę, 9 marca, nasza szkoła otworzyła drzwi dla wszystkich, którzy chcieli lepiej nas poznać. Od godziny 10:00 do 13:00 nasi młodzi Goście i ich Rodzice mieli okazję przekonać się, że w Szkole Podstawowej nr 4 panuje przyjazna atmosfera i wiele się dzieje.
Pani Dyrektor spotkała się z rodzicami w sali widowiskowej, na parterze działała kawiarenka,  a klasy i korytarze były pięknie przystrojone.
W salach lekcyjnych nauczyciele i uczniowie zorganizowali: doświadczenia chemiczne, łamigłówki z językiem angielskim, pokazy elektrostatyki, poznawanie najmniejszych organizmów za pomocą mikroskopów, zagadki gramatyczne, zajęcia plastyczne, rozwiązywanie zadań matematycznych na tablicy multimedialnej i wiele, wiele innych ciekawych form edukacyjnych. Dla osób lubiących aktywne formy spędzania czasu klasa IVb zaprezentowała umiejętności gry w tenisa stołowego, a na sali gimnastycznej nauczyciele wychowania fizycznego proponowali różne ćwiczenia usprawniające koordynację ruchową.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację Dni Otwartych. Dziękujemy Gościom za tak liczne przybycie, uśmiech oraz wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się już we wrześniu!