Nakrętki dla Hospicjum

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „ Zbieramy Nakrętki na rzecz Hospicjum.
Fundacja Hospicjum dla dzieci otacza opieką nieuleczalne chore dzieci i młodzież. Jest fundacją charytatywną, pragnącą nieść pomoc najmłodszym. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone są na rehabilitację dla dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych.
Dla wielkich rzeczy, małe gesty.
Odkręcamy i wrzucamy, zaglądamy na denka butli oraz czytamy etykiety i nadruki na tubach oraz wszelkich innych opakowaniach. Zbieramy wszystkie zakrętki (po napojach, wodach, płynach, szamponach, kawie, herbacie, zatyczki, korki, przykrywki, dekle, tubki i opakowania po kremach) oraz dobry plastik. Dobry czyli z oznaczeniami: PP,PE, LDPE, HDPE.

 

 

 

 

Akcja trwa do 30 czerwca 2018r.

Opiekunowie Wolontariatu Szkolnego
Edyta Fałkowska, Aleksandra Kryzar

 

Brak możliwości komentowania