Wałbrzych już nas zna!

13 maja klasy 4b i 4d udały się na wycieczkę do Wałbrzycha. Uczniowie swoją wyprawę rozpoczęli w tropikalnych temperaturach Palmiarni, gdzie wyciszyli się wśród kojącej zieleni egzotycznych roślin, a paw Paweł (jeden z mieszkańców obiektów) majestatycznie rozkładał przed nimi ogon, za co został nagrodzony pełnymi zachwytu westchnieniami.
Następnie czwartoklasiści zwiedzili barokowe komnaty Zamku Książ i poznali biografię księżnej Daisy. Zwłaszcza dziewczynki zainspirowały się tą historią na tyle, że rozglądały się później wszędzie w poszukiwaniu zaginionych pereł mieszkanki zamku.
Po spróbowaniu swoich sił na rycerskim turnieju, uczniowie odwiedzili wałbrzyski Explora Park, w którym prowadząc doświadczenia mogli odkryć działanie  matematyki w otaczającym nas świecie, a wybitne wyniki pracy niektórych z uczniów zostały nagrodzone.