Święto wszystkich chłopców

30 września był szczególnym dniem dla przedstawicieli męskiej części naszej uczniowskiej społeczności. Tego dnia wszyscy chłopcy obchodzili swoje święto. Koleżanki stanęły na wysokości zadania i uczciły swoich kolegów upominkami.

Uczniowie klas IV i V głosowali również na Dżentelmena Szkoły. Na szczęście bez problemu udało się wybrać chłopców, którzy na co dzień są szarmanccy, mili i kulturalni. Tytuł otrzymali: Jan Dziemaszkiewicz oraz Vladyslav Zadorozhnyi. Serdecznie gratulujemy i liczymy na to, że inni koledzy pójdą za ich przykładem.

Tego dnia korytarze zaroiły się od uczniów, którzy mieli na sobie krawat – posiadanie tej części męskiej garderoby chroniło przed odpytywaniem z lekcji i zadania domowego. Niektórzy z chłopców
z nich pokusili się nawet o pełny strój galowy, co świadczyło o tym, że poważnie podeszli do propozycji Samorządu Uczniowskiego na urozmaicenia tego święta.

Wszystkim chłopcom, tym młodszym oraz tym starszym, życzymy wszystkiego co najlepsze!