Pasowanie

W poniedziałek, 14.10.2019 r.  w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. W tym wyjątkowym dniu głównymi bohaterami byli oczywiście uczniowie klas pierwszych, których swoją obecnością wspierali licznie przybyli goście. Zanim pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie, zaprezentowali wyjątkowy program artystyczny, który przygotowali ze swoimi wychowawcami. Nasi najmłodsi uczniowie pięknie śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Występ wszystkim bardzo się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami. Na koniec Pani Dyrektor oficjalnie powitała pierwszoklasistów w gronie uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 i dokonała pasowania przy pomocy ogromnego ołówka.  Na koniec, za trud włożony w przygotowany występ pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne, a rodzice przygotowali dla nich słodki poczęstunek. Ten wspaniały dzień z pewnością zostanie w pamięci wszystkich uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców.