Projekt „Polska folklorem malowana”

W roku szkolnym 2020/2021 świetlica z naszej szkoły brała udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Polska Folklorem Malowana- poznajemy regiony etnograficzne Polski”, w ramach którego szkoły z całej Polski przygotowywały materiały informacyjne na temat poszczególnych regionów. Inicjatorką akcji jest jedna z nauczycielek ze Szkoły Podstawowej w Łebnie, Pani Ilona Hallmann.
W naszej szkole zorganizowany został konkurs fotograficzny: „Zdjęcie z Wrocławia i jego okolic”, następnie stworzony został filmik opowiadający o różnych zakątkach stolicy Dolnego Śląska. Szkoły wymieniały się filmikami oraz prezentacjami, stworzonymi specjalnie na ten cel. Przesłane do szkół materiały edukacyjne prezentowane były podczas wybranych zajęć świetlicowych.

Anna Szmidt