Kolorowe Dni Dzieci

Od pierwszego do trzeciego czerwca w SP4 panowały „Kolorowe Dni”, a wszystko to, by uczcić Dzień Dziecka. W poniedziałek ubieraliśmy się na czerwono, we wtorek – na żółto, a w środę – na niebiesko. Niektórzy, tak jak Lena z klasy 1C, wirtualnie włączyli się do akcji – to się nazywa duch walki!

Koordynatorki codziennie liczyły każdy element garderoby, w efekcie słodkimi upominkami zostały nagrodzone:

Klasa 6E (dzień czerwony i żółty)

Klasy 2A i 2B (dzień niebieski).

Dodatkowo w tym czasie na 3. piętrze naszej szkoły odbywał się konkurs „Oni też byli dziećmi!”. Uczniowie musieli odgadnąć który maluch ze zdjęcia jest ich nauczycielem. Serdecznie dziękujemy tym, którzy odważyli się udostępnić swój dziecięcy wizerunek!

Najlepszy wynik (7/8) uzyskała klasa 3a, która zbiorczo wypełniła kartę do głosowania. Drugim wynikiem mogą poszczycić się Martyna i Oliwia z klasy 6D, które dobrze wytypowały 6 nazwisk.