Fundacja Nasz Świat – oferta zajęć

Szanowni Rodzice,

uprzejmie dziękujemy za dotychczasową sprawną współpracę.

Większość rodziców złożyła już deklaracje udziału dzieci w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez Fundację Nasz Świat. Zgodnie z umową ze spotkania on-line rozesłaliśmy do Państwa broszurę informacyjną prezentującą szczegóły oferty zajęć na rok szkolny 2021/2022. Prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych.

Rodziców, którzy są zainteresowani kontynuacją udziału dziecka w zajęciach, a jeszcze nie zadeklarowali uczestnictwa, prosimy o zajrzenie do zakładki FUNDACJA NASZ ŚWIAT na stronie szkoły – znajdą tam Państwo informacje o zajęciach, które będą kontynuacją działań Fundacji Szczęśliwa z lat poprzednich, poszerzoną o nowe propozycje.

Informację kierujemy również do rodziców uczniów klas I – wielu z Państwa dopełniło już formalności, ale jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, a jest zainteresowany udziałem dziecka w zajęciach – zapraszamy do zakładki FUNDACJA NASZ ŚWIAT. Znajdą tam Państwo szczegóły propozycji, którą będziemy realizować pod nazwą Bee Smart! oraz kontakt z nami.

Zapraszamy!

dr Magdalena Giercarz-Borkowska Fundacja Nasz Świat