Akcja KASZTANKI DLA HOSPICJUM

W imieniu całej klasy VI B dziękuję wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 4 za udział w akcji Kasztanki dla hospicjum.
Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zorganizowała tę akcję i nasza szkoła zbierała kasztany – udało nam się zebrać ponad 600 kg i przekazać je do Fundacji.
Pewnie zastanawiacie się, po co Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zbierała kasztany?
Firma zajmująca się produkcją różnych kremów, szamponów, leków i suplementów diety między innymi z kasztanów wpadła na pomysł i zaproponowała Fundacji, żeby ta zorganizowała akcję zbiórki kasztanów, a później je odsprzedała.
Zbiórka kasztanów była bardzo udana, Fundacja nazbierała ich aż ponad 10 ton!
Akcja bardzo pomogła, dzięki pozyskanym funduszom uda się pomóc wielu nieuleczalnie chorym dzieciom.
Poniżej znajdziecie Państwo zdjęcia z przebiegu akcji.
W szczególności dziękuje mojej klasie IV B i Pani Inez za wsparcie i pomoc w organizacji zbiórki!
Błażej Palewicz