Wyniki konkursu plastycznego: „Rzadkie i ginące gatunki zwierząt”

We wrześniu został ogłoszony szkolny konkurs plastyczny pod hasłem: „Rzadkie i ginące gatunki zwierząt”, zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu „Wielkie Serca” i Panią Annę Szmidt. W przygotowanie dyplomów zaangażowała się Pani Roksana Wojciechowska.

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez Pana Krzysztofa Sawińskiego i Restaurację IL TRAMONTO z Wrocławia, która mieści się w Tarasach Grabiszyńskich (3 vouchery- dowolna pizza plus napój) oraz przez Park Trampolin JumpWorld, znajdujący się przy ulicy Otmuchowskiej 15 we Wrocławiu.

Na konkurs wpłynęło bardzo wiele ciekawych prac płaskich i przestrzennych.

W kategorii praca płaska nagrody otrzymali:
I miejsce: Szymon Drwal z klasy 4a oraz Eryka Yerashevich z klasy 1e;
II miejsce: Małgorzata Kostrzębska z klasy 1b oraz Maria Kostrzębska z klasy 3c;
III miejsce: Mateusz Ledzion z klasy 2c oraz Zuzanna Dobrzańska z klasy 1e.

W kategorii praca przestrzenna nagrody otrzymali:
I miejsce: Antonio Łuć z klasy 2e oraz Jan Safier z klasy 3b;
II miejsce: Mateusz Szupieńko z klasy 1f oraz Natalia Pawłowska z klasy 2e;
III miejsce: Marika Siatka z klasy 2b oraz Natalia Ryznar z klasy 1a.

Wyróżnienia w konkursie zdobyli:
Oliwia Błaszczok z klasy 3c, Wiktoria Paja z klasy 2c, Bartłomiej Przybysławski z klasy 2a, Ksawery Bobola z klasy 2b, Stanislav Babii z klasy 1e, Juliusz Pawlik z klasy 1e i Kacper Paja z klasy 3c.

Anna Szmidt