Nasi uczniowie wyróżnieni w konkursach plastycznych

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział we wszelkich konkursach plastycznych oraz fotograficznych. Są dzieci, które swoim talentem wyróżniają się, zdobywając liczne nagrody i zajmując wysokie miejsca w konkursach międzyszkolnych.

W konkursie fotograficznym „Wrocław w jesiennym obiektywie”, do udziału w którym zaprosiła nas świetlica ze Szkoły Podstawowej nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu I miejsce zajął Wiktor Sroka z klasy 1c, natomiast III miejsce zajęła Zuzanna Dobrzańska

z klasy 1e.

W konkursie plastycznym pod hasłem: „Moja ulubiona zabawka” I miejsce zajął Jan Safier z klasy 3b, a wyróżnienie zdobyła Marika Siatka z klasy 2b.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej aktywności artystycznej.

Anna Szmidt