Kartki świąteczne dla Seniorów

Uczniowie naszej szkoły pod okiem swoich wychowawców klasowych oraz wychowawców świetlicy szkolnej wykonywali kartki świąteczne dla seniorów. Każda kartka to wielkie dzieło wykonane z sercem i od serca. Motywacja nauczycieli i ukierunkowanie sprawiły, że każda kartka była jedyna w swoim rodzaju. Wszystkie były przepiękne.
          Kartki trafią przed świętami Bożego Narodzenia do osób, które uczęszczają do Dziennych Domów Pomocy zamieszkujących na rejonie Zespołu Terenowej Pracy Socjalnej nr 4 – czyli ogólnie rzecz biorąc południa Wrocławia. Takie dzienne domy funkcjonują przy ul. Karmelkowej, Skwierzyńskiej, Ciepłej, Kazimierza Wielkiego, Komuny Paryskiej, Kościuszki, Kraszewskiego i Żeromskiego.

Anna Szmidt