Mistrzowie piłki

W czwartek reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Hania Likus, Filip Sud, Dawid Wilkosz, Janek Mańkowski, Bartek Ogórek, Alex Szczyglewski, Bartek Zimon, wzięli udział w finale olimpiady dzieci strefy wrocławskiej w piłce nożnej.
Po rozegraniu 3 spotkań w naszej grupie i zajęciu w niej 1 miejsca mieliśmy okazję zagrać w finale turnieju. Po bardzo spokojnej i pewnej grze okazaliśmy się bezkonkurencyjni, nie tracąc w całych rozgrywkach nawet jednej bramki (w czym niemała zasługa naszego bramkarza Dawida Wilkosza).
Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO tych rozgrywek i jako jedna z czterech szkół w całym województwie będziemy walczyć w finale Dolnośląskim.
To wielki sukces naszych piłkarzy i nie jesteśmy bez szans, aby awansować do finału Krajowego.
Trzymajcie kciuki.