Szanowni Rodzice,

w związku z tym, że w dalszym ciągu pracujemy w reżimie sanitarnym, proszę pamiętać o wyposażeniu dzieci w maseczki, przypominaniu im o częstym myciu rąk, dezynfekcji i zachowaniu dystansu.

Nie przysyłamy do szkoły dzieci z podejrzeniem choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar).

Należy wychowawcy przekazać numer telefonu, pod którym zawsze jest obecny jeden z rodziców/opiekunów. Przez pierwsze 2 tygodnie – do 17.09.2021r. pozwalamy rodzicom (max. jeden rodzic na dziecko) wejść do szkoły, zachowując zasady: dezynfekcja rąk, dystans, maseczka. W tym czasie proszę przynieść wszystkie potrzebne dziecku przedmioty (określone jako wyprawka), przećwiczyć drogę do szatni i klasy. Dotyczy to zwłaszcza uczniów klas I i tych, którzy rozpoczynają naukę. Ubiegłoroczne doświadczenie pokazuje, że maluchy świetnie sobie radzą (może wolniej wykonują pewne rzeczy- zmiana obuwia, ubieranie się), za to szybciej stają się samodzielne. Musicie tylko Państwo im zaufać i wierzyć w ich możliwości.

Z dnia na dzień zwiększa się liczba zakażonych COVID-19, zachowujmy zasady reżimu sanitarnego, abyśmy mogli chodzić do szkoły w trybie stacjonarnym jak najdłużej.

Świetlica będzie czynna od 02.09.2021r. w godz. 6:30 – 17:00.

Obiady wydajemy od 06.09.2021r. Do 03.09.2021r. proszę przesłać lub przynieść do sekretariatu uczniowskiego umowę na obiady. Jeśli dziecko ma dietę – należy to zgłosić.

Teresa Bartnicka-Romanowska