FUNDACJA TWOJA FERAJNA

FUNDACJA TWOJA FERAJNA

Nadszedł moment, w którym z największą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa, a przede wszystkim Państwa dzieci do udziału w projekcie Nowoczesna Świetlica w SP4. Od tego momentu, już żadna chwila spędzona w świetlicy nie będzie taka sama! Przygotowaliśmy bowiem projekt, który jest odpowiedzią na dzisiejsze oczekiwania Państwa i Państwa dzieci.  My również jesteśmy Rodzicami i wiemy, że propozycja jaką stworzyliśmy idealnie wpisuje się w otaczającą nas rzeczywistość.

  • Po pierwsze i najważniejsze, dzieci otrzymają bardzo bogaty, zróżnicowany merytorycznie i skrupulatnie opracowany pakiet atrakcyjnych i niezwykle rozwijających zajęć.
  • Po drugie, wszystkie zajęcia (poza basenowymi) będą realizowane w budynku SP4 tuż po zakończonych lekcjach, co w ogromnym stopniu wpłynie na komfort dzieci i oszczędność Państwa czasu.
  • Po trzecie wreszcie, otrzymają Państwo dostęp do indywidualnego systemu, w którym na bieżąco będą mogli Państwo monitorować postępy swoich pociech na poszczególnych zajęciach oraz być w kontakcie z prowadzącymi. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić, usprawnić i uprzyjemnić wszelką komunikację dotyczącą naszej współpracy.

Czy jesteśmy godni zaufania?

Na pewno większość z Państwa już o nas słyszała, bo pomimo iż funkcjonujemy obecnie jako Twoja Ferajna, to przez ostatnie 11 lat działaliśmy pod banderą Happy Time. W trakcie trwania roku szkolnego  organizujemy naukę pływania wraz z transportem dla szkół i przedszkoli, wycieczki jedno i kilkudniowe, a także wyjazdy na zielone, białe i jesienne szkoły i przedszkola. Natomiast w wakacje i ferie zimowe, organizujemy obozy oraz półkolonie tematyczne, które cieszą się Państwa bardzo dobrą opinią. To sprawia, że Państwa dzieci nie trafią pod opiekę przypadkowych osób. Wręcz przeciwnie, zarówno nasza kadra, jak i partnerzy, z którymi współpracujemy, to doświadczeni, bardzo empatyczni, serdeczni, nastawieni na relacje z dziećmi ludzie. Oni nie tylko poprowadzą ciekawe i wartościowe zajęcia, ale przede wszystkim nawiążą z dziećmi serdeczne relacje, które wpłyną na atmosferę wszystkich działań.Na pewno większość z Państwa już o nas słyszała, bo pomimo iż funkcjonujemy obecnie jako Twoja Ferajna, to przez ostatnie 11 lat działaliśmy pod banderą Happy Time. W trakcie trwania roku szkolnego  organizujemy naukę pływania wraz z transportem dla szkół i przedszkoli, wycieczki jedno i kilkudniowe, a także wyjazdy na zielone, białe i jesienne szkoły i przedszkola. Natomiast w wakacje i ferie zimowe, organizujemy obozy oraz półkolonie tematyczne, które cieszą się Państwa bardzo dobrą opinią. To sprawia, że Państwa dzieci nie trafią pod opiekę przypadkowych osób. Wręcz przeciwnie, zarówno nasza kadra, jak i partnerzy, z którymi współpracujemy, to doświadczeni, bardzo empatyczni, serdeczni, nastawieni na relacje z dziećmi ludzie. Oni nie tylko poprowadzą ciekawe i wartościowe zajęcia, ale przede wszystkim nawiążą z dziećmi serdeczne relacje, które wpłyną na atmosferę wszystkich działań.

Aby dołączyć do projektu Nowoczesnej Świetlicy w SP4 wystarczy uruchomić komputer lub znaleźć kilka minut z dostępem do telefonu. Wszystko wykonujemy zdalnie, dzięki temu zaoszczędzamy mnóstwo cennego czasu, ograniczamy niepotrzebną papierologię i do wszystkiego mamy natychmiastowy podgląd.

Ma być prosto, przejrzyście i transparentnie dla Rodzica oraz atrakcyjnie i wartościowo dla każdego dziecka! 

Tym się zawsze kierujemy i tego się będziemy konsekwentnie trzymać!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego działania!

OPIS ZAJĘĆ

JĘZYK ANGIELSKI – 2x w tygodniu

Zajęcia prowadzone w bardzo luźnej, projektowej, przyjacielskiej, zachęcającej do mówienia i przyswajania języka atmosferze. Wspólna nauka realizowana jest poprzez ciekawe ćwiczenia i zabawy językowe wymagające kooperacyjnego działania całej grupy, co wpływa korzystnie m.in. na umiejętności budowania wypowiedzi oraz na kreatywność językową. Nauka języka na Naszych zajęciach oparta jest na komunikacji i interakcji, co rozbudza u dzieci pozytywne emocje i dodaje motywacji.

BRICKS4KIDZ: Lego, programowanie, zabawa – 1x w tyg.

Nowoczesne, odpowiadające dzisiejszym czasom połączenie zabawy z bezpieczną i przyjemną nauką. Budowa modeli z klocków Lego to szereg zadań do wykonania, które pomagają zrozumieć dziecku jak i dlaczego coś działa. Zajęcia pod okiem wyszkolonych instruktorów z Bricks4kidz to m.in. wprowadzenie do zasad inżynierii i architektury, odkrywanie matematycznych i naukowych zależności, posługiwanie się wieloma sposobami uczenia się przy wykorzystaniu zaangażowania wizualnego, kinestetycznego oraz słuchowego, a także rozwój takich zachowań społecznych i emocjonalnych jak: cierpliwość, praca w zespole, wzajemna komunikacja w trakcie realizacji zadań. Wszystko to przy okazji uwielbianego przez dzieci układania klocków Lego.

ROLKI – 1x w tyg.

Jazda nauki na rolkach świetnie wpisuje się jako aktywność uzupełniająca do ćwiczeń proponowanych na szkolnych zajęciach wychowania fizycznego. Wystarczy kilka lekcji, aby swobodnie poruszać się na “kółkach”, a główną ich zaletą jest rozwój równowagi, koordynacji ruchowej, ogólne wzmocnienie układu ruchu oraz mięśni. Ogromnym plusem jest również to, że zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, dzięki czemu dzieci dotleniają organizm oraz wzmacniają wydolność, co pozwoli im na łatwiejszą adaptację do innych dyscyplin sportowych.

LABORATORIUM JUNIORA – 1x w tyg.

Jeśli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że dzieci uczą się najlepiej przez
doświadczenie to znalazłeś doskonałe warsztaty naukowe, podczas których
zarówno uczymy jak i bawimy. Eksperymenty w empiryczny, bardzo
atrakcyjny wizualnie sposób obrazują zjawiska fizyczne i reakcje
chemiczne rządzące otaczającym nas światem. Uczestnicy poprzez zabawę
nabywają praktyczną wiedzę biorąc aktywny udział w eksperymentach i
doświadczeniach. Chcemy przekazywać, wyjaśniać i obrazować podstawowe
pojęcia odchodząc od książkowych definicji, chcąc rozbudzać i
podtrzymywać ciekawość poznawczą ,a także zapewnić zrozumienie
pojawiających się zagadnień i wspólnie z dziećmi odkryć tajemnice świata
nauki.

ASP KIDS – 1x w tyg.

Autorskie zajęcia artystyczne, mające na celu przybliżenie dzieciom świata “sztuk pięknych”. Podczas zajęć skupimy się na rozwijaniu młodych umysłów poprzez pobudzanie ich do działań w taki sposób, aby mogli w pełni wyrazić swoje wyobrażenia, fantazje i emocje. Jest to propozycja artystycznych zajęć projektowych, które z upływem każdego miesiąca będą zmieniały swoją charakterystykę i” dotykały” innego obszaru działań artystycznych. Skupimy się na tym, aby również poza poznawaniem kolejnych działów i technik poprawić w dużym stopniu u dzieci zdolności manualne, aby rozwijać ich osobowość oraz umiejętność pracy w grupie.

BASEN 1x w tyg. – nauka i doskonalenie pływania wraz z transportem

Zajęcia ruchowe, które są najlepszym możliwym sposobem zadbania o prawidłową postawę ciała każdego dziecka, a przy tym nabycie i wzmocnienie przez nie odporności; zajęcia prowadzone będą na najbardziej nowoczesnym i dostosowanym do różnych wymagań i umiejętności dzieci basenie w okolicy – Centrum Ślęza. Tam znajduje się baza naszej Szkoły Pływania i to tam uczymy oraz doskonalimy umiejętności pływackich naszych podopiecznych.

SZACHY – 1x w tyg.

Zajęcia z tej kategorii pełnią niesamowicie ważną funkcję w rozwoju dzieci. Znakomicie wpływają na rozwój intelektualny młodego człowieka ucząc go logicznego myślenia, strategii, pobudzając wyobraźnię przestrzenną. Nauka Gry w szachy kształtuje osobowość, dzieci uczą się samodzielnego podejmowania decyzji i odpowiedzialności z tego wynikającej, a także przewidywania, koncentracji oraz cierpliwości, czyli tego, co później bardzo przydaje się w codziennym życiu.

TANIEC – 1x w tyg.

Nasze zajęcia taneczne kształtują poczucie rytmu, słuch muzyczny, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz koordynację ruchową. Pomagają polepszyć kondycję, konstruktywnie rozładować emocje, a także budują poczucie odpowiedzialności za grupę.

JUDO jako wszechstronny rozwój sprawnościowy dziecka – 1x w tyg.

Zajęcia ruchowe, świetnie wpływające na ogólną sprawność dzieci. Dzięki tym treningom mogą rozwinąć wiele cech motorycznych takich jak np.: gibkość, siła, koordynacja czy zwinność. Dodatkowo judo to nauka właściwych postaw, podstawowych wzorców ruchowych, bezpiecznego upadania, przyswojenie i postępowanie według obowiązujących wartości i zasad, a także wzrost pewności siebie. Obowiązkowym elementem zajęć judo jest etyka współzawodnictwa, gdzie poprzez ukłon oddaje się szacunek i wyraża podziękowanie dla rywala, co wpływa również na rozwój umiejętności uczciwej rywalizacji.

KODOWANIE / PROGRAMOWANIE – 1x w tyg.

Zajęcia uzupełniające program szkolny o umiejętności jutra takie jak : myślenie analityczne, rozwiązywanie złożonych problemów, programowanie i korzystanie z danych.

OFERTA

Stwórz sam swój pakiet!

Dobierając zajęcia do potrzeb swojego dziecka na drugie, tańsze oraz każde kolejne zajęcia obowiązuje zniżka 20zł. Dotyczy to każdych zajęć. Dotyczy to każdych zajęć.

JĘZYK ANGIELSKI – 2x w tyg. – 200 zł/msc

BASEN – 1x w tyg. – 240 zł/msc

BRICKS4KIDZ: Lego, programowanie, zabawa – 1x w tyg. – 140 zł/msc

JUDO jako wszechstronny rozwój sprawnościowy dziecka – 1x w tyg. – 120 zł/msc

ROLKI – 1x w tyg. – 160 zł/msc

ASP KIDS – 1x w tyg. – 140 zł/msc

KODOWANIE / PROGRAMOWANIE – 1x w tyg. – 120 zł/msc

 LABORATORIUM JUNIORA – 1x w tyg. – 160 zł/msc

 TANIEC – 1x w tyg. – 120 zł/msc

 SZACHY – 1x w tyg. – 120 zł/msc

ZAPISY

    Wejdź na stronę: https://twojaferajna.pl/

    Kliknij zakładkę: FUNDACJA

    Wybierz z listy: SP4

    Na nowo otwartej stronie, w zielonym kafelku po lewej stronie kliknij: ZAPISZ

    W formularzu w miejscu ODDZIAŁ – wybierz odpowiedni pakiet lub pojedyncze zajęcia

    Następnie w miejscu GRUPA – znajdź grupę, która Cię interesuje

    Uzupełnij dane: Dziecka, Rodzica oraz Drugiego Rodzica

    Zaznacz zgody i wyślij ZGŁOSZENIE

    Po otrzymaniu informacji organizacyjnych na maila odeślij podpisane dokumenty na:    sp4@twojaferajna.pl

INFORMACJE DODATKOWE

* START ZAJĘĆ planowany jest na 19.09.2022r.

* Jednorazowa opłata startowa wynosi 200 zł, 100zł dla dzieci , które kontynuują zajęcia.

* Uruchomienie każdej grupy jest uzależnione od liczby zapisanych dzieci. Planowana liczba osób w grupie to 12-14.

* Do zajęć nauki jazdy na rolkach niezbędny jest własny sprzęt, tj. : rolki, kask, ochraniacze na kolana, łokcie i dłonie.

* Przy wyborze zajęć nauki języka obcego należy mieć na uwadze, że prawdopodobnie potrzebny będzie zakup dodatkowych pomocy dydaktycznych np. w postaci podręczników.

* Na zajęcia pływania, każde dziecko powinno posiadać: strój kąpielowy, czepek, okularki, klapki, ręcznik, worek na mokre ubrania, gumkę do włosów oraz szczotkę/grzebień – w przypadku dzieci z długimi włosami.

KONTAKT

Dorota Piekarska

+48 729 962 513

Sławomir Domański

+48  791 502 024

Maciej Zapał

+48 693 189 340

e-mail: sp4@twojaferajna.pl

Twoja Ferajna – obozy i półkolonie 2021

Brak możliwości komentowania.