Nasi uczniowie na artystycznym podium- wyniki międzyszkolnego konkursu „Leśne Stwory”

Na przełomie października i listopada odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Leśne stwory” dla klas I-III, organizowany przez świetlicę szkolną z Zespołu Szkół nr 20 we Wrocławiu.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, wsparcie zainteresowań i uzdolnień plastycznych, a także poszerzanie wiedzy na temat zwierząt.

W konkursie wzięło udział 61 uczniów z 11 różnych szkół. Na konkurs do organizatora wpłynęło aż 63 prace plastyczne. Z naszej szkoły na konkurs dostarczonych zostało osiem prac. Oprócz wymienionych nagrodzonych uczniów udział w konkursie wzięli również: Magdalena Kuźma z klasy 1c, Oliwia Błaszczok z klasy 2c oraz Szymon Drwal z klasy 3a. Każda z tych prac zasługiwała na podziw, ogromną pochwałę za pomysł i zaangażowanie dla jej autora. Wszyscy uczniowie naszej szkoły, biorący udział w tym konkursie, zaprezentowali wybitne umiejętności, wykazali się inwencją twórczą i pomysłowością. Kreatywność i zaangażowanie naszych uczniów zostały mocno docenione przez komisję konkursową.

Prace plastyczne komisja konkursowa oceniała w dwóch kategoriach: prace wykonane techniką płaską i prace przestrzenne.

Kategoria: Prace plastyczne wykonane techniką przestrzenną I miejsce (ex aequo):
– Antonio Łuć, klasa 1e;
– Jan Safier, klasa 2b.
II miejsce
– Maksymilian Marciów, klasa 1f.
III miejsce
– Lena Półtorzycka, klasa 1d.

W tej kategorii wśród wyróżnionych znajduje się również uczeń naszej szkoły:

– Mikołaj Hołowacz z klasy 2c.

Serdeczne gratulacje dla laureatów i podziękowania dla wszystkich uczniów za wzięcie udziału w konkursie. Zachęcam do śledzenia ogłoszeń na Librusie, dotyczących aktywności artystycznej i konkursów.

Anna Szmidt

Brak możliwości komentowania