Wyniki konkursu recytatorskiego Zima w poezji

Celem konkursu recytatorskiego Zima w poezji było rozbudzenie wrażliwości na piękno poezji, upowszechnienie kultury żywego słowa, kształtowanie języka, wyobraźni i wrażliwości.

Eliminacje oraz finał szkolnego konkursu recytatorskiego, z uwagi na obecną sytuację, odbyły się zdalnie. Dzieci, mimo nietypowej formy, ochoczo wzięły udział w klasowych eliminacjach, a do samego finału przystąpili reprezentanci poszczególnych klas edukacji wczesnoszkolnej.

Kreatywność, pomysłowość i olbrzymie zaangażowanie uczniów i ich rodziców przerosły oczekiwania organizatorów. Wszyscy zaprezentowali się znakomicie, jednakże bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Błażej Palewicz z klasy 3 B. Pozostali reprezentanci klas uplasowali się na podium i otrzymali ex aequo II miejsce.

I miejsce – Błażej Palewicz 3 B

II miejsce – Nazli Bayramli 1 OP

Maria Kostrzębska 2 C

Piotrek Malasiewicz 1D

Helena Milwiw-Baron 1 B

Joanna Pietraszewska 1 F

Wiktoria Romcio 2 D

Natalia Śniadała 1 A

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dyplomy w wersji papierowej oraz nagrody wręczymy naszym zdolnym Uczniom po powrocie do szkoły 😊

Renata Damek i Inez Szubelak-Błaszczok

Brak możliwości komentowania