Szlachetna Paczka od naszej szkoły

W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie pomocowym, jakim jest Szlachetna Paczka.Dzięki tej akcji rodziny w potrzebieoraz osoby starsze iosamotnione otrzymują wsparcie materialne, prawne oraz medyczne na terenie całego kraju. To była już XX edycja tego szlachetnego przedsięwzięcia w Polsce.

W piątek zakończyliśmy zbiórkę produktów dla pana Jakuba, który mieszka w schronisku dla bezdomnych.Nasza paczka liczyła 28 kartonów z różnymi darami i prezentami. W piątek 11 grudnia paczki dostarczyliśmy do magazynu. W podziękowaniu otrzymaliśmy certyfikat uczestnictwa w akcji oraz własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną przez pana Jakuba. Podczas „weekendu cudów” (12 i 13 grudnia) dary od naszej szkoły zostały dostarczone przez wolontariusza do naszego podopiecznego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy  zaangażowali się i przyłączyli do zbiórki.

Dziękujemy za Wasze wielkie serce!

Szkolni organizatorzy akcji:

Agata Biernacka

Zbigniew Galas

Agnieszka Lebioda

Anna Szmidt

Natalia Szymura

Brak możliwości komentowania