II SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY pt.: „Jesień złota, kolorowa, mglista i deszczowa”.

W tym roku szkolnym liczba dzieci biorących udział w naszym konkursie była ogromna! Poszukiwaczy interesujących obiektów jesiennych było aż 57! W związku z tym, że każde dziecko przesłało nam 4 zdjęcia, miałyśmy bardzo dużo pracy, ale efekt Waszych, drodzy Uczniowie, poszukiwań jest oszałamiający. Zrobiliście niesamowicie piękne zdjęcia, znaleźliście urokliwe miejsca warte sfotografowania. Jury miało niesamowicie trudne zadanie, ale udało się i oto prezentujemy Wam prace zapisane w trzech prezentacjach: Nagrodzeni Uczniowie klas I, Nagrodzeni Uczniowie kl. II – III oraz Wyróżnieni Uczniowie kl. I – III.

Wszystkim bacznym obserwatorom przyrody gratulujemy fantastycznych zdjęć i zdobytych nagród oraz wyróżnień.

        Do następnego spotkania na „łowach” z obiektywem aparatu 🙂

Organizatorki:

Małgorzata Dąbrowska

Małgorzata Przysłup

Jadwiga Przywóska

Brak możliwości komentowania