STEEL CUP

Miło nam poinformować, że dwóch uczniów z naszej szkoły Mateusz Bielski (kl. 2a) oraz Wiktor Sud (kl. 2a), na co dzień trenujących w Akademii Piłkarskiej Śląsk Wrocław, w dniach 11-13.06. 2021 r. wzięło udział w V edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Stal Rzeszów STEEL CUP w Zakopanem. Pod Giewont zawitało w sumie 36 drużyn. Chłopcy mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi zespołami z Polski, ale także z Hiszpanii, Czech czy Ukrainy. Drużyna Śląska po dwóch dniach rozgrywek pewnie weszła do ćwierćfinału i w ostatecznej klasyfikacji zajęła IV miejsce. Mecz o III miejsce rozegrany z Akademią Piłkarską Wisły Kraków stał na najwyższym poziomie, a o jego końcowym wyniku musiała zadecydować seria rzutów karnych. To był duży sukces i bardzo cenne doświadczenie dla młodych piłkarzy. 

Brak możliwości komentowania