Podsumowanie innowacji w 3a

Koniec roku to czas podsumowań. Szczególnie, jeśli kończy się pewien etap. Uczniowie klasy 3a przez ostatnie trzy lata realizowali innowacje „Ok zeszyt” oraz „Lapbooki”. Można by sądzić, że zeszyt to nic nadzwyczajnego, jednak w tych zeszytach znalazły się jedynie samodzielnie wykonywane notatki graficzne, mapy myśli, rysunkowe haki pamięciowe. Ok zeszyty miały na celu nauczyć dzieci, jak się uczyć, odkryć swoje preferencje dotyczące uczenia się, a także dokonywać ewaluacji i samooceny pracy i zdobytej wiedzy. Drugą zakończoną przez nas innowacją były Lapbooki, które pojawiały się w różnych momentach nauki – podczas poznawania nowego tematu, jako podsumowanie wiedzy, przy omawianu lektury lub kiedy uczniowie po prostu chcieli przedstawić jakieś zagadnienie w niestandardowy sposób.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii oraz filmu prezentującego tegoroczne zeszyty trzecioklasistów.

Brak możliwości komentowania