Wycieczka klasy 6f do Polanicy-Zdroju
Uczniowie klasy 6f uczestniczyli w wycieczce do Polanicy-Zdroju, zorganizowanej przez pana Bogdana Zarzeckiego. Wyjazd był okazją do wspólnej integracji, aktywnego wypoczynku oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. W programie wycieczki znalazł się przejazd torem saneczkowym, który dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych emocji. Uczniowie mieli również możliwość skorzystania z poczęstunku w postaci…






























