Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w pływaniu
W miniony weekend w Nowej Rudzie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w pływaniu, w których startowali nasi podopieczni (klasa 3s). Wystartowali łącznie w 63 startach, a rekordziści mieli nawet 7 startów na 2 dni. Nasi zawodnicy całkowicie zdominowali kategorie 15 latków, zdobywając łącznie 38 medali, w tym 24 złote,…






























