Mikołajkowy turniej taneczny

Od września 2022 roku uczniowie klasy 2c i 3b naszej szkoły biorą udział w projekcie edukacyjnym o nazwie „Taniec moją nową pasją”. Projektem objętych jest sześć szkół.
W każdy wtorek, w naszej szkole dzieci uczestniczą w zajęciach, na których uczą się tańca, a także pracują nad podniesieniem ogólnej sprawności fizycznej i korygowaniem wad postawy.
Nauka tańca to również lekcja zasad dobrego wychowania, podniesienie kultury osobistej oraz zaszczepienie takich cech jak: otwartość, kreatywność, systematyczność, samodyscyplina i kształtowanie cech prospołecznych.
W piątek , 16 grudnia w Szkole Podstawowej nr 84 przy ulicy Górnickiego odbył się Mikołajkowy Turniej Taneczny. Nasi uczniowie świetnie się zaprezentowali na turnieju. Dzieci tańczyły walca, cha-chę i polkę.
W kategorii klas trzecich nasi uczniowie zajęli I i III miejsce.
I miejsce – Borys Basiuk i Nastazja Nahrebecka
III miejsce – Ksawery Bobola i Kalina Kozioł
W kategorii klas drugich również nasze dwie pary znalazły się w finale.
IV miejsce – Wiktor Sroka i Nina Kubiak
V miejsce – Antoni Zdanowicz i Gabriela Chrystowicz
Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i ogromnie się cieszymy z Waszego sukcesu.