Akcja na rzecz EKOSTRAŻY

Drogie Koleżanki, Koledzy i Nauczyciele!

W minionym tygodniu ruszyła wielka akcja wolontariatu w naszej szkole!

Uczniowie klasy 8a zostali wolontariuszami EKOSTRAŻY – organizacji zajmującej się pomocą rannym, chorym i znalezionym zwierzętom dzikim oraz domowym.

Dotrzemy do każdej klasy i wytłumaczymy, na czym polega akcja, jak można pomóc i dlaczego jest to takie ważne.

W szkole będą wywieszone plakaty i oznaczone miejsca zbiórki potrzebnych artykułów. Zbieramy:
– podkłady higieniczne 60×90,
– ręczniki papierowe kuchenne,
– środki czystości i do odkażania,
– rękawiczki nitrylowe S/M/L oraz kocyki polarowe.

Znajdziecie nas także podczas przerw – w zielonych koszulkach z identyfikatorami. Chętnie z Wami porozmawiamy i odpowiemy na pytania.

Finał całej akcji odbędzie się 8 lutego podczas kiermaszu.

Dodatkowo na Facebooku zrobione jest wydarzenie. Zapraszamy do dołączenia do nas również na FB. https://liblink.pl/tGUx7zrz77
Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie oraz zaangażowanie. Nie bądźcie obojętni, czekamy na Was!

Wasi Wolontariusze z 8a