Do wiadomości rodziców przyszłorocznych klas I

Szanowni Państwo,

jesteśmy w trakcie rekrutacji do klas pierwszych. Ponieważ pojawia się wiele pytań związanych z rekrutacją, postaram się na nie odpowiedzieć tą drogą.

Nie organizujemy Dnia Otwartego. Dla rodziców dzieci, które zostaną przyjęte, zorganizujemy w czerwcu spotkanie z dyrekcją i wychowawcami przyszłorocznych klas pierwszych.

Ponieważ w ubiegłym roku ilość podań rodziców o umieszczenie dzieci w tych samych klasach była większa niż liczba przyjętych dzieci, trudno było spełnić wszystkie żądania.

Zachowania rodziców, których żądania nie zostały spełnione, były zaskakujące.

W związku z tym informuję, że Państwa prośby nie będą uwzględniane. Podział uczniów na klasy zostanie dokonany w sierpniu i podany do wiadomości przed uroczystym rozpoczęciem roku szkolnego.

Teresa Bartnicka-Romanowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4