Koncert uczniów Szkoły Muzycznej

W środę 29.03.2023 r. mieliśmy okazję wysłuchać koncertu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz. Jesteśmy dumni z uczniów naszej szkoły, którzy swoje artystyczne pasje realizują uczęszczając do Szkoły Muzycznej. Podczas koncertu artyści zaprezentowali swoje umiejętności grając na instrumentach takich jak fortepian, wiolonczela, klarnet czy saksofon. Mogliśmy dziś także poznać wiele ciekawych informacji na temat instrumentów muzycznych dotyczących m.in. ich klasyfikacji i budowy. Wiemy już także, w jaki sposób wydobywają się z nich dźwięki. Serdecznie dziękujemy za tę ciekawą lekcję oraz wspaniałe muzyczne prezentacje jakich mogliśmy wysłuchać. Wszystkim artystom życzymy wielu sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.
Informujemy także o naborze kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz na rok szkolny 2023/2024 przy ul. Powstańców Śląskich 12, który potrwa do 22.05.2023 r.
Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej www.gov.pl/smwroclaw
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmowego skrótu dzisiejszego koncertu: