Wyniki w konkursie na wykonanie skarbonki

W ramach Global Money Week 2023, czyli Światowego Tygodnia Pieniądza, który trwał od 20 do 26 marca, Szkolne Koło Wolontariatu „Wielkie Serca” ogłosiło konkurs na wykonanie skarbonki. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Technika i metoda wykonania pracy konkursowej była dowolna.

Wszystkie prace zostały wykonane w sposób bardzo kreatywny, a jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców:

1 miejsce: Tymon Drwal z klasy 1b, Antoni Zdanowicz z klasy 2c i Jan Zdanowicz

z klasy 4c;
2 miejsce: Lena Modzelewska z klasy 1c i Maciej Muraszko z klasy 2c;
3 miejsce: Michał Pavlov z klasy 1c.

Wyróżnienia zdobyli:
Michalina Prorok i Mateusz Gadomski z klasy 1d (praca wspólna), Jan Miklos i Dawid Maćkowiak z klasy 1d (praca wspólna) oraz Dominika Malinowska z klasy 4a.

Wybór najpiękniejszej skarbonki był naprawdę trudny, dlatego poza przyznanymi miejscami zostały przyznane  wyróżnienia. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za ukazanie swojego talentu artystycznego.

Anna Kałka