Wyróżnienie dla Szkolnego Koła Wolontariatu „Wielkie Serca”

Dnia 19 maja odbyła się uroczysta Gala rozdania wyróżnień w XXIX edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” we wrocławskim Ratuszu, podczas której Szkolne Koło Wolontariatu „Wielkie Serca” otrzymało po raz trzeci wyróżnienie w kategorii „Ósemeczki – Grupy”. Nagrodę wręczył nam Pan Jarosław Delewski – Dyrektor Departamentu Edukacji.

Uroczystość przebiegała pod hasłem: „Wolontariat ma moc”, a wzięły w niej udział uczennice z klasy 8e: Julia Kierzkowska, Aleksandra Lipińska i Izabela Mazurkiewicz wraz z koordynatorką Szkolnego Wolontariatu. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w akcje pomocowe na terenie naszej szkoły. To wielka satysfakcja, wiedząc, że nasze działania są godne uwagi i doceniane w środowisku lokalnym. Na pewno to kolejne wyróżnienie dodało nam jeszcze większej motywacji do organizowania przedsięwzięć o charakterze społecznym i pomocowym.

Anna Kałka