DZIEŃ DZIECKA W KLASIE 3 F

Dzień Dziecka jest jednym z najmilszych dni w roku. Zwykle jest pełen radości, śmiechu i zabawy. W tym roku wyjątkowy Dzień Dziecka przeżyła klasa 3 f. Dzięki hojności i uprzejmości pana Bogusława Zarzeckiego, który jest właścicielem warsztatu samochodowego Elektromechanika Pojazdowa AUTO-PULS działającego na terenie naszej szkoły a także dzięki wsparciu firmy ARTPOL Firma Usługowa sp. z o.o. klasa ta spędziła cudowny dzień na Torze Wyścigów Konnych na Partynicach.
Zabawa rozpoczęła się kolorowym korowodem, który wyruszył spod szkoły i spacerkiem dotarł na miejsce, gdzie czekało wiele atrakcji.
Na początku tej niecodziennej przygody dzieci weszły do miejsc, które zwykle są zamknięte dla zwiedzających i poznały tajniki życia koni. Mogły też pojeździć na koniach. Bliskie spotkanie z tymi dostojnymi zwierzętami budziło spore emocje. Ogromne emocje wzbudzała też kolejna atrakcja. Był to park linowy. Był tu strach, łzy i na koniec radość z tego, że udało się pokonać swoje ograniczenia. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali bardzo zaangażowani rodzice, którzy byli wsparciem dla wszystkich.
Po przygodach w parku linowym pan Bogusław Zarzecki czekał już na dzieci z ogniskiem i pysznymi kiełbaskami. Były też owoce i napoje. W pieczeniu kiełbasek aktywnie pomagali rodzice a pan Bogusław Zarzecki dbał o to, aby nikomu niczego nie zabrakło. Ten wspaniały dzień zakończył się jeszcze jedną niespodzianką od pana Bogusława Zarzeckiego – pysznymi lodami zakupionymi w tutejszej restauracji.
Po tylu atrakcjach wszyscy byli zmęczeni ale bardzo zadowoleni. Dzień w tym niezwykłym miejscu był bardzo udany, a wszystko dzięki panu Bogusławowi Zarzeckiemu oraz firmie ARTPOL Firma Usługowa sp. z o.o.,  którzy mieli wspaniały pomysł i ogromne serca.