Wizyta w Holandii oraz wyniki konkursu „Wybitni Polacy na kartach historii” zorganizowanego przez Polską Szkołę w Bredzie

Polska Szkoła w Bredzie zaprosiła SP4 we Wrocławiu  do wzięcia udziału w konkursie literacko-plastycznym „Wybitni Polacy na kartach historii – generał Stanisław Maczek”, a także zaprosiła przedstawiciela naszej szkoły do obchodów jubileuszu 25-lecia istnienia tego ośrodka polonijnego w Holandii. W trakcie lipcowej wizyty w Bredzie udało się odwiedzić cmentarz żołnierzy polskich oraz grób gen. Stanisława Maczka – patrona naszej szkoły. Podczas oficjalnej części obchodów p. Aleksandra Falęcka złożyła na ręce Polskiej Szkoły list gratulacyjny od pani dyrektor Teresy Bartnickiej-Romanowskiej i prezenty od naszej szkolnej społeczności. Odebrała także nagrody w rozstrzygniętym konkursie, które po wakacjach zostały przekazane laureatom. Poniżej przedstawiamy sukcesy naszych uczniów:

Grupa I
Wiek uczestników: 4-9 lat:
II miejsce praca nr 3, Antoni Zdanowicz
wyróżnienie, praca nr 2, Mykhailo Pavlov,

Grupa II
Wiek uczestników: 7-9 lat:

II miejsce, praca nr 10, Oliwia Błaszczok

III miejsce, praca nr 13, Marcel Sabat

Grupa III
Wiek uczestników: 10-18 lat:
Wyróżnienia:
Zosia Milwiw-Baron, 12 lat,  praca nr 20