Aniołkowe Granie

Dzisiejsza środa przebiegła w naszej szkole szybko i smacznie, a to za sprawą zorganizowanego przez uczniów z edukacji wczesnoszkolnej Kiermaszu Ciast dedykowanego ogólnopolskiej akcji „Aniołkowe Granie”.

W tym roku po raz 20. odbywa się ten projekt, który rozpoczęła p. Katarzyna Głowik-Jamróz.

Nasza szkoła zaangażowała się w szykowanie paczek dla dzieci z pieczy zastępczej 5 lat temu. Samo wręczenie prezentów poprzedzone jest różnymi akcjami organizowanymi na terenie naszej szkoły, aby pozyskać pieniądze na zakup wymarzonych przez dzieci prezentów. To taka „mała Szlachetna Paczka”.

W tym roku dzieci zorganizowały już drugi kiermasz na ten cel. Tym razem sprzedawaliśmy pyszne, jesienne ciasta, a na kiermaszu gościliśmy media społecznościowe i osoby odpowiedzialne za ten ogólnopolski projekt: p. Katarzynę Głowik-Jamróz, p. Jolantę Hejda-Pawlak, p. Sylwestra Pajękiego i p. Dyrektor, która dołączyła upieczone przez siebie ciasto.

Wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Dziadkom serdecznie dziękuję za wspaniały kiermasz i Wasze wielkie serca! Bądźmy Aniołami szczęścia!

Małgorzata Mazur