„Każdy inny – wszyscy równi” –

wyniki Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pod hasłem:„Każdy inny – wszyscy równi” został rozstrzygnięty. Miał on  na celu  m. in. promowanie kreatywności i wyobraźni twórczej dzieci, rozwijanie sprawności manualnych i wrażliwości estetycznej, promowanie oraz wspieranie talentów plastycznych, a także nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń z innymi świetlicami szkolnymi. Za organizację konkursy były odpowiedzialne Panie: Zofia Czernis, Anna Kałka, Justyna Kopała, Anna Marczuk i Joanna Uramowska.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Wybór najlepszych prac nie był prosty, ponieważ każda z tych prac okazała się być niezwykła i wyjątkowa.

Po zsumowaniu głosów oraz opinii naszego jury, wyłoniliśmy zwycięzców:

1 miejsce: Martyna Pruś – Szkoła Podstawowa nr 25

2 miejsce: MikhailoOtroshenko – Szkoła Podstawowa nr 25

3 miejsce: Nowicki Franciszek – Szkoła Podstawowa nr 107

Wyróżnienia:

1 wyróżnienie: Kaja Hałatnik – Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Stanisława Maczka

2 wyróżnienie: Mateusz Kaczmarek – Szkoła Podstawowa nr 107

3 wyróżnienie: Nina Borodulin-Nadzieja – Szkoła Podstawowa nr 107

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu niebywałej kreatywności, a także dziękujemy opiekunom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Nagrody będzie można odebrać od poniedziałku 18 grudnia w portierni szkolnej.

Anna Kałka