Dzień Kota w 3a

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego edukacja wczesnoszkolna jest taka fajna? Bo tutaj aktywności, nauka i zabawa płynnie się przeplatają ❤️ Ostatni tydzień w 3a upłynął pod hasłem „koty”. Nie tylko świętowaliśmy Dzień Kota zgłębiając wiedzę na temat tych zwierząt, poznając ciekawostki i zasady opieki, ale również szlifowaliśmy umiejętności czysto szkolne. Omawiając lekturę „Kocie historie” uczniowie stworzyli leporello, książeczki w formie harmonijki, w których pokazali swoją ulubioną przygodę wesołych kotów. OK zeszyty wzbogaciły się o opis „wyturlanego” kota i notatki na temat zdań prostych i złożonych oraz spójników, przed którymi stawiamy lub nie stawiamy przecinków. Zapraszamy do naszej galerii.