„Szkolny Konkurs Recytacji w Języku Angielskim”

04.03.2024 w naszej szkole odbył się „Szkolny Konkurs Recytacji w Języku Angielskim”.

15 uczniów naszej szkoły z klas 4-6 przygotowało występy artystyczne i przedstawiło wybrany przez siebie utwór poetycki.

Uczniowie wykazali się olbrzymią kreatywnością w interpretacji wierszy a na jury i publiczności zrobili duże wrażenie artystyczne.

Wszyscy uczestnicy włożyli mnóstwo pracy w przygotowania i zaprezentowali się na naszej „małej szkolnej scenie”.

Po burzliwych obradach jury zwycięzcami są:

I miejsce – Bruno Szczeciński z klasy 5a, który zaprezentował wiersz „Ozymandias”(PercyBysshe Shelley)

II miejsce  należy do MariiKostrzębskiej z klasy 5c , która wyrecytowała rytmicznie utwór „ On The Ning Nang Nong” ( SpikeMilligan)

III miejsce  zdobyła Kinga Gust z klasy 5c z utworem „ Missing” ( Anny Scott)

A  wyróżniona została  Oliwka  Błaszczok z klasy 5c  i jej kreatywna interpretacja wiersza „ The Life Of A Cupcake” ( ShelbyGreer)

Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Trzymamy kciuki za przygotowania do kolejnego etapu, który odbędzie się już w SP nr  97.

Powodzenia!!