Akcja charytatywna na rzecz dzieci/pacjentów

z oddziału neurologii dziecięcej

Przed świętami odbyła się akcja charytatywna na rzecz małych pacjentów z oddziału neurologii dziecięcej (Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka przy ulicy Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu):

– Zbiórka słodyczy, przede wszystkim wielkanocnych czekoladowych jajeczek i zajączków.

– Zbiórka kolorowanek oraz przyborów plastycznych.

Inicjatorkami akcji w szkole były Panie: Anna Kałka i Monika Radosz.

Dary zostały dostarczone w tygodniu poprzedzającym święta wielkanocne i dzięki temu wzbogaciliśmy świetlicę, znajdującą się na oddziale neurologii dziecięcej o kolejne niespodzianki świąteczne. To już trzecia akcja zorganizowana u nas w szkole na rzecz małych pacjentów z oddziału neurologii dziecięcej.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję za gest i ofiarność. Dziękujemy bardzo klasie 3b wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Mazur za udział w akcji, a także za wykonanie, według własnego pomysłu, kolorowanek dla dzieci.

Anna Kałka