Wyróżnienie w 30. edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków  „Ośmiu Wspaniałych”

Miło mi poinformować, że 15 maja podczas uroczystego podsumowania 30. edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w Sali Rycerskiej Ratusza nasze Szkolne Koło Wolontariatu „Wielkie Serca” otrzymało, po raz czwarty z rzędu, wyróżnienie w kategorii „Ósemeczki – Grupy”. Jesteśmy jedną z czterech wyróżnionych szkół podstawowych z terenu Wrocławia. Z rąk Pana Jacka Sutryka – Prezydenta Wrocławiai Przewodniczącej Rady Miejskiej Wrocławia- Pani Agnieszki Rybczak, nagrodę odbierała Lena Snopek- uczennica klasy 8a. Podczas uroczystości były również obecne: Katarzyna Policht- uczennica klasy 8a oraz Nina Ciepielowska- uczennica klasy 7a.Wrocławska edycja konkursu organizowana jest przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Dziękuję serdecznie wszystkim nauczycielom organizującym różne akcje pomocowe oraz uczniom i ich rodzicom, którzy biorą czynny udział w akcjach charytatywnych, a także w życiu społecznym naszej szkoły. Dziękuję uczniowskiej radzie wolontariatu za pomysły, chęci do działania, za każdą pomoc niesioną potrzebującym i za to, że zawsze można na nich liczyć przy organizacji akcji charytatywnych.

Anna Kałka