Pierwszy dzień szkoły

Dnia 2 września 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2024/2025. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby wspólnie powitać nowy rok pełen wyzwań i możliwości. Tego dnia gościliśmy również przewodniczącą Rady Miasta Wrocławia, panią Agnieszkę Rybczak.

Szczególnie wyjątkowym momentem było przywitanie naszych nowych pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, Pani dyrektor wygłosiła przemówienie, w którym życzyła wszystkim uczniom sukcesów i radości z nauki. Nie zabrakło także części artystycznej, przygotowanej przez uczniów klas trzecich, którzy zaprezentowali wesołe piosenki i wiersze. Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami, gdzie omówiono plany na nadchodzący rok szkolny. Inauguracja roku szkolnego 2024/2025 pozostanie w naszej pamięci jako dzień pełen emocji i radości, a dla pierwszoklasistów jako początek nowej, fascynującej przygody edukacyjnej. Życzymy wszystkim uczniom wytrwałości i sukcesów w zdobywaniu wiedzy!