„Świąteczne preludium” w NFM

Dnia 17 grudnia uczniowie klas 2b i 3c wzięli udział w wyjściu do Narodowego Forum Muzyki na koncert pt. „Świąteczne Preludium”. Było to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, wprowadzające nas w radosny, świąteczny nastrój.

Podczas koncertu mieliśmy okazję wysłuchać pięknych kolęd w wykonaniu chóru chłopięcego NFM, chóru dziewczęcego NFM oraz orkiestry NFM. Młodzi artyści zaprezentowali się bardzo profesjonalnie, a ich występ zachwycił publiczność czystymi głosami, harmonią i wspaniałą oprawą muzyczną.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali utworów, poznając jednocześnie kulturę muzyczną oraz tradycje bożonarodzeniowe. Koncert dostarczył nam wielu pozytywnych emocji i był doskonałą okazją do kulturalnego spędzenia czasu poza szkołą.

Wyjście do Narodowego Forum Muzyki było bardzo udane i na długo pozostanie w naszej pamięci jako miłe, świąteczne przeżycie. 🎶🎄

Wyjście to zostało całkowicie sfinansowane z programu „Wyjście z klasą”.

Możliwość komentowania została wyłączona.