„Wyjście z klasą” – warsztaty w Muzeum Pana Tadeusza

W czwartek 18 grudnia 2025 r. uczniowie klasy 4B udali się do Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu. Zwiedzili fragment ekspozycji poświęcony rękopisowi „Pana Tadeusza” oraz salę Biblioteka.

Głównym punktem programu były warsztaty „Papier z wyobraźni – sztuka ebru”. Podczas zajęć czwartoklasiści poznali tradycyjną technikę zdobienia papieru poprzez przenoszenie na arkusz wzorów tworzonych farbami na tafli wody. Każdy uczeń miał okazję stworzyć własne, niepowtarzalne dzieło, rozwijając przy tym swoją kreatywność i cierpliwość.

Wyjście zorganizowano w ramach programu „Wyjście z klasą” finansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.