Dnia 5 marca 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 32 we Wrocławiu odbył się etap dzielnicowy XXIII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego Spotkanie z wierszem. Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 68 we Wrocławiu pod patronatem Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
W etapie dzielnicowym naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Nadia Bogucka z klasy 3e, Amelia Kwaśniewska z klasy 3f oraz Jakub Zawadzki z klasy 3g. Niestety, nie zakwalifikowali się oni do kolejnego etapu.
Udział w konkursie to jednak cenne doświadczenie – pozwala rozwijać umiejętności, zdobywać odwagę i uczyć się wystąpień publicznych. Warto próbować swoich sił, nawet jeśli nie zawsze udaje się wygrać.
Gratulujemy zwycięzcom!
























