Świąteczne warsztaty rękodzielnicze

Rodzice i Uczniowie z klasy IVd postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym i spotkali się 3 grudnia, by własnoręcznie wykonać ozdoby przeznaczone na Świąteczny Kiermasz.

Pani Joanna Zbroińska i Pani Aneta Raplis podzieliły się swoim artystycznym talentem, doświadczeniem i umiejętnościami, by każdy z przybyłych mógł wykonać przepiękne świąteczne ozdoby. Wspaniale było poznać nowe techniki rękodzieła, które na pewno jeszcze wykorzystamy!

Spod rąk dzieci, ich rodziców, a nawet młodszego rodzeństwa, wyszły: urocze, świąteczne skrzaty, eleganckie bombki z niespodzianką, frywolne, pierzaste choinki, bożonarodzeniowe kartki z nietypowym witrażem oraz błyszczące kwiaty oprószone brokatem.
Wszyscy twórcy z wielkim zaangażowaniem poświęcili się pracy, która sprawiała też wiele radości. Dzielni rodzice pomagali z wycinaniem trudniejszych elementów, klejeniem na gorąco, a po skończonej pracy sprawnie uprzątnęli artystyczny rozgardiasz.

Mamy nadzieję, że nasze dzieła będą cieszyły się dużym powodzeniem na Świątecznym Kiermaszu!