Podsumowanie pierwszego Kiermaszu Bożonarodzeniowego SP4

Szanowni Państwo,

Pragniemy gorąco Państwu podziękować za Wasze wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację pierwszego Kiermaszu Bożonarodzeniowego SP4 jaki odbył się 13 grudnia br.

To dzięki Wam, Waszym Dzieciom i Uczniom zebraliśmy ogromną kwotę aż 4470,65 zł!

Państwa wsparcie było nieocenione, od przygotowań z dziećmi zarówno w szkole jak i w domu ozdób, pierników i wypieków, poprzez zakup talerzyków, kubków, napojów, kawy, herbaty, gorącej czekolady, balonów, łańcuchów, gałązek, zaangażowanie w strojenie i sprzedaż, warsztaty ozdabiania pierników i robienia kartek świątecznych, akcję wymiany książek, aż do wspaniałego nagłośnienia, akompaniamentu, wspólnego śpiewania kolęd, wsparcia muzycznego, oświetlenia, zdjęć …

Było tego niesamowicie wiele, podobnie jak i pozytywnych emocji… Dziękujemy zaangażowanym pedagogom, cudownym dzieciaczkom z klas czwartych, wspaniałej młodzieży z gimnazjum – Wasza pomoc i wsparcie były niezmiernie ważne.

Dziękujemy również za cudowne prezenty dla dzieci z DOMU DZIECKA. Jesteście wspaniali!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku bogatsi o tegoroczne doświadczenie zorganizujemy wspólnie co najmniej równie wspaniały Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Państwu Wesołych Świąt!

Rada Rodziców SP4

radarodzicow.sp4wroclaw@gmail.com