Czwartoklasiści chcą być eko

13 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne poprowadzone przez Centrum Edukacyjne Ekolandia.edu. Dzięki nim uczniowie klas czwartych dowiedzieli się, jak nawet mała zmiana w naszym codziennym postępowaniu, może pozytywnie wpłynąć na środowisko.
Jak wiadomo dzieci są najszczerszymi recenzentami. Poniżej przedstawiamy kilka wypowiedzi uczniów na temat środowych warsztatów:

” Bardzo podobały mi się warsztaty ekologiczne. Śmialiśmy się, graliśmy w różne gry np.: Dobble, Memory. Pani była bardzo miła. Myślę, że zajęcia były ciekawe i fajne.”
Ola F. IVd

„Bardzo mi się podobały te zajęcia, dowiedziałem się wiele nowych rzeczy. Spróbuję się do nich stosować.”
Marek IVd
„Na dzisiejszych warsztatach najbardziej podobały mi się gry. Podobało mi się też, jak pani opowiadała nam jak być eko. Chciałabym też, by pani z Ekolandii odwiedziła nas jeszcze raz.”
Ola Dz. IVd
” Ekowarsztaty bardzo mi się podobały. Pani opowiadała o różnych ciekawych rzeczach, były fajne gry, i myślę, że każdy miło spędził czas. Moim zdaniem było super :)”
Róża IVd