Konkurs Wyraź siebie przez karnawałową maskę

W styczniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny Wyraź siebie przez maskę karnawałową. Zmagania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, do konkursu zgłoszono aż 30 prac uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkie prace zawisły na I piętrze i cieszyły oczy uczniów, rodziców i nauczycieli.
Tym razem, o zwycięskich pracach zadecydowali sami uczniowie, gdyż to oni wzięli udział w głosowaniu na najpiękniejszą maskę. Komisyjnie, dzięki pomocy Dziewczynek z klasy 2 B, zliczono głosy i poznaliśmy wyniki, które podczas Balu Karnawałowego zostały ogłoszone. Oto one:
I miejsce – Mateusz Adamowicz – klasa 1 A (nr 13)
II miejsce – Karolina Żądło – klasa 2 A (nr 31)
                     Wojtek Robak – klasa 1 D (nr 3)
III miejsce – Zosia Dobrowolska – klasa 2 B (nr 10)
Wszyscy uczniowie biorący udział wykazali się pomysłowością, kreatywnością i starannością wykonania prac, dlatego też każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!