Dzień Otwarty

W dniu 7.03.2020 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, podczas którego gościliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Spotkanie rozpoczął specjalnie na tę okazję przygotowany występ artystyczny klasy 1 B. Okazało się, że w szkole można uczyć się nie tylko pisania i liczenia, ale również tego, jak tańczyć rock&rolla :). Rodzice przyszłych uczniów mieli okazję spotkać się z Panią Dyrektor, która zapoznała ich z bogatą ofertą edukacyjną szkoły oraz przedstawiła zasady rekrutacji do klasy pierwszej.

Następnie dzięki klasie 1 PP mogliśmy się na chwilę przenieść w świat baśni i obejrzeć niesamowitą muzyczną pantomimę pt. „Brzydkie Kaczątko”. Występy dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji, jednak nie był to koniec przygotowanych atrakcji. Na przyszłych pierwszoklasistów czekały także: warsztaty plastyczno-techniczne, muzyczne zabawy z tablicą interaktywną, gry matematyczno-logiczne, zajęcia sportowe, pokaz doświadczeń przyrodniczych i wiele innych.
Bardzo dziękujemy naszym Gościom za tak liczne przybycie!