Złap byka za rogi!

Ależ rozpoczęliśmy tydzień! W poniedziałek wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej wzięły udział w grze terenowej z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Uczniowie zgodnie z instrukcją i mapą szkoły odszukiwali zadania z zakresu języka polskiego, a następnie je rozwiązywali. Wszyscy uczniowie stoczyli walkę z trzema językowymi bykami, za co otrzymali dyplomy z rąk Pani Dyrektor. Nauka przez zabawę, to jest to!

Czy gra terenowa pt.: „Jak pokonać byka?” podobała się dzieciom? Myślę, że zdjęcia mówią same za siebie. Oj, działo się, działo się w nasze szkole! Wszystkie zespoły pokonały byki i już wiedzą, jakie zasadzki czyhają w naszym, ojczystym języku! Już się nie damy – już wiemy, jak pokonać byka!