Kuchnia mojej Rodziny!

Zapraszamy wszystkich uczniów klas przygotowawczych oraz uczniów, dla których język polski jest drugim językiem do udziału w konkursie na rodzinny przepis kulinarny.

Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie przepisu kulinarnego na rodzinną potrawę. Przepis powinien zawierać: nazwę potrawy, potrzebne składniki oraz instrukcję, w jaki sposób przygotować danie.
Do przepisu należy dołączyć zdjęcia przedstawiające etapy powstawania potrawy. Na przesłanych pracach proszę umieścić imię, nazwisko oraz klasę.

Klasy 1-3
Prace (do 9 maja) proszę przesyłać na Teamsach do Inez Szubelak-Błaszczok lub na adres inez.szubelak@op.pl do 9 maja.

Klasy 4-6
Prace (do 9 maja) proszę przesyłać na Teamsach do Aleksandry Kryzar lub na adres ola-kryzar@o2.pl do 9 maja