Nabór do klasy sportowej o profilu piłka nożna

Szkoła Podstawowa nr 4 oraz WKS „Śląsk”, serdecznie zaprasza w roku szkolnym 2021/2022 do nowo tworzonej klasy sportowej o profilu piłka nożna.
Zapraszamy wszystkich uczniów kończących klasę III i uprawiających tę dyscyplinę sportu do wzięcia udziału w testach sprawnościowych, które odbędą się w dniu 08.06.2021r.

Zapewniamy w klasie cykl szkolenia sportowego powiększony o zajęcia na basenie oraz specjalistyczny trening piłkarski na profesjonalnym boisku.
Najważniejszą korzyścią dla ucznia klasy sportowej jest kończenie lekcji oraz treningów klubowych do godziny 16.00 co pozwala na zaoszczędzenie czasu zarówno uczniom jak i rodzicom.

Wszelkie informacje można uzyskać u trenera Pawła Koprowskiego pod numerem tel. 503528757